У Польщі підтвердили перші випадки "бразильського" штаму коронавірусу

У Польщі підтверджено перші три випадки бразильської мутації коронавірусу

Global Times

У Польщі підтверджено перші три випадки бразильської мутації коронавірусу. Про це повідомив під час пресконференції у четвер глава МОЗ Польщі Адам Недзельський, пише "Укрінформ".

"Сьогодні вранці ми отримали нову інформацію про появу в Польщі трьох випадків бразильського штаму, у Сілезькому воєводстві", - заявив Недзельський.

Він зазначив також, що опановано ситуацію з появою кілька днів тому індійського штаму коронавірусу, виявлених поблизу міст Варшава та Катовіце (південь країни).

Бразильський варіант коронавірусу, виявлений в бразильській Амазонії, вважається утричі заразнішим за початковий штам вірусу SARS-COV2. Він змінюється таким чином, що набуває здатності ухилятися від антитіл і, відповідно, погано реагує на вакцини.

Нагадаємо, що у двох регіонах Польщі зафіксували 16 випадків інфікування індійським штамом коронавірусу.

Раніше влада Польщі послабила карантинні обмеження у зв'язку з покращенням ситуації щодо поширення коронавірусу. Карантин послабили з сьогоднішнього дня, 4 травня. У країні дозволили відкрити торгові центри. При цьому відвідувачі повинні перебувати у магазинах в масках та одноразових рукавичках, а також користуватися антисептиками.