У Південній Кореї у тренажерних залах заборонили швидку музику через коронавірус

фото з відкритих джерел

Да забороненої належить музика зі швидкістю понад 120 ударів за хвилину

У Південній Кореї заборонили відтворенні швидкої музики у тренажерних залах. Причиною цього став коронавірус. Про це повідомляє The Guardian.

У тренажерних залах заборонили музику, швидкість якої перевищує 120 ударів за хвилину. При цьому обмеження діє під час таких тренувань як аеробіка та спінінг. 

У Південній Кореї вважають, що таким чином вони зможуть запобігти швидкому диханню та бризкам поту на інших людей. 

Натомість опозиційні політики не вважають ці введення ефективними, а власники залів переконані, що виконати їх нереально. Багато людей використовують власні навушники та переносні пристрої, тож проконтролювати їх неможливо. 

Новини за темою: У Південній Кореї після вакцинації померла перша людина

Слід зазначити, що у тренажерних залах обмежують швидкість бігових доріжок до 6 км/год. та забороняють використання душових кабінок. Також діє обмеження на матчі настільного тенісу.

Нагадаємо, з понеділка, 12 липня, у Сеулі почнуть діяти жорсткі карантинні обмеження через виявлення нових рекордних випадків COVID-19. Отже, уряд рекомендує корейцям залишатися вдома якомога довше, школам рекомендується перейти на дистанційне навчання, громадські збори обмежені, а мітинги заборонені.