Новини » Світ Читать эту новость на русском

У парламенті Грузії назвали умову переведення Саакашвілі з тюремної лікарні до цивільної

Саакашвілі вже проконсультував невролог, і до нього зайдуть ще чотири лікарі різних профілів

фото з відкритих джерел

 
Переведення екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі до цивільної клініки можливе, якщо йому знадобляться додаткові дослідження. Політика, якого на 49-й день голодування було переведено в реанімацію після втрати свідомості, проконсультують загалом п'ятеро лікарів різного профілю. Про це заявив депутат парламенту від правлячої партії, ексміністр охорони здоров'я Грузії Давид Сергієнко, передає "Укрінформ" із посиланням на "Грузия Online".
 
"Сьогодні вже заплановано консультації, під час яких лікарі розпишуть, які дослідження та сервіси необхідні для точної діагностики, і пацієнт отримає всі необхідні сервіси. Якщо буде можливість, дослідження буде проведено на місці, якщо будуть потрібні інші дослідження, то пацієнта переведуть до іншої клініки", — сказав Сергієнко.
 

За його словами, Саакашвілі вже проконсультував невролог, і до нього зайдуть ще чотири лікарі різних профілів.

Депутат наголосив, що єдиною підставою для рішення про переведення стануть медичні показники, а головним визначальним фактором стане наявність технологічних ресурсів у тюремній клініці.

Нагадаємо, екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі переведено в реанімацію тюремної лікарні після того, як він знепритомнів під час зустрічі з адвокатами та був винесений з кімнати для побачень на ношах.

Раніше незалежна група лікарів, яка діє під егідою уповноваженого з прав людини в Грузії, заявила, що колишній президент країни Міхеіл Саакашвілі у критичному стані і його необхідно терміново перевести з тюремної лікарні в цивільну клініку.