Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Нью-Йорку вакцинуватимуть від COVID-19 в метро і на залізниці

Фото з відкритих джерел

Пункти вакцинації відкриватимуться з 12 по 16 травня

Цього тижня на станціях метро і на залізничних станціях Нью-Йорка відкриють тимчасові пункти вакцинації проти COVID-19. Про це з посиланням на губернатора Нью-Йорка Ендрю Куомо повідомляє The New York Times.

Повідомляється, що пункти відкриватимуться з 12 по 16 травня. Зазначається, що люди, які вакцинувалися на залізниці і в метро, ​​можуть отримати безкоштовну семиденну карту MetroCard або два безкоштовні квитки в один кінець залізницею.

"Ви все одно йдете до станції метро, ​​ви проходите повз місце вакцинації, це одноразова вакцинація - зупиніться, приділіть кілька хвилин, вакцинуйтеся", - сказав губернатор Нью-Йорка.

За його словами, темпи вакцинації сповільнюються як в Нью-Йорку, так і по всій країні.

Повідомляється, що зазначена програма є частиною більш широкої загальнонаціональної кампанії, яка пропонує креативні стимули для вакцинації. Зокрема, Нью-Джерсі пропонує "чарку і пиво" ​​для жителів, які отримають першу дозу вакцини в травні і відвідають пивоварні-учасники в штаті. Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо збирається роздавати людям, які проходять вакцинацію, безкоштовні квитки на заходи і відвідування пам'яток.

Окрім того, у США розглядають можливість платити молодим людям за щеплення, а також надавати знижки у магазинах.