У Нью-Йорку оголосили лауреатів Пулітцерівської премії

Стали відомі лауреати Пулітцерівської премії Фото з відкритих джерел

У номінації "Служіння суспільству" перемогла газета The New York Times

У Нью-Йорку 11 червня оголосили лауреатів Пулітцерівської премії 2021 року. Про це йдеться на сайті премії. 

Переможцем у номінації "Служіння суспільству" стала газета The New York Times за матеріали про пандемію коронавірусу. Один з авторів NYT Уеслі Морріс став лауреатом премії в номінації "Критика" за статті, присвячені расовій нерівності.

Газета Star Tribune з Міннеаполіса перемогла у номінації "Новинна журналістика". Журналісти Метт Рошело, Вернал Коулман, Лаура Крімальді, Еван Аллен і Брендан Маккарті з Boston Globe стали лауреатами в номінації "Журналістські розслідування".

Новини за темою: Названо володарів спеціальних нагород Євробачення-2021 - премії Марселя Безенсона

Видання Reuters і The Atlantic стали володарями премії в категорії "Роз'яснювальні репортажі" за дослідження про вердикти федерального суду США і про коронавірус.

Портал BuzzFeed переміг за серію матеріалів, присвячених політиці влади КНР щодо уйгурів.

Флоридська газета The Tampa Bay Times отримала нагороду за висвітлення місцевих новин, що публікувала в 2020 році про зловживання поліції в окрузі Паско.

Кращою художньою книгою визнаний роман "Нічний сторож" Луїзи Ердріх, присвяченій боротьбі виселених зі своїх земель американських індіанців в 1950-х роках.

Новини за темою: "Оскар"-2021: Повний перелік фільмів-номінантів та зміни правил вручення кінопремії

У номінації "Краща документальна" книга переміг Девід Цуккіно за твір "Брехня Вілмінтона". Він присвячений історії руху переваги білої раси в США в кінці XIX і початку XX століть.

Нагадаємо, нещодавно у Лондоні відбулася  церемонія вручення премії BAFTA TV-2021 за кращі телевізійні проекти сезону. Вона була проведена в знак визнання видатних досягнень британського телебачення в 2020 році.