У Німеччині збиток від повені може досягти 5 млрд євро

Twitter

Детальна оцінка збитків буде оприлюднена протягом тижня

Збитки від повені в Німеччині можуть скласти від чотирьох до п'яти млрд євро. Про це заявив директор німецької страхової асоціації Йорг Асмуссен, повідомляє DW.

Детальна оцінка збитків буде оприлюднена протягом тижня. Через зруйновану інфраструктуру в постраждалих районах порушено сполучення. У зв'язку з цим складно провести огляд пошкоджень. 

У компанії відзначили, що за обсягом застрахованих збитків 2021 випередить 2002-й, коли сталася сумнозвісна "повінь століття" на Ельбі і Дунаї. Тоді розмір застрахованого збитку від негоди становив 10,9 млрд євро. 

Йорг Асмуссен стверджує, що нинішні повені на заході Німеччини - одні з "найбільш руйнівних негараздів недавнього минулого".

Нагадаємо, що минулого тижня над частиною Європи, включаючи Бельгію, Люксембург та Німеччину, випала рекордна кількість опадів, у результаті чого багато бельгійських річок вийшли з берегів. Наразі в Бельгії найбільш зруйнованою є провінція Льєж, але повінь торкнулася всіх провінцій Валлонії. У Фландрії від повеней постраждала провінція Лімбург.