У Німеччині продовжили режим епідемії національного значення

Режим епідемії національного значення запровадили в Німеччині ще в березні 2020 року

Дебет-кредит

Німецький Бундестаг подовжив режим епідемії в Німеччині ще на три місяці. Це рішення дозволить уряду і надалі видавати приписи, на підставі яких федеральні землі запроваджують антикоронавірусні обмеження. Про це повідомляє DW.

Міністр охорони здоров'я ФРН Єнс Шпан обґрунтував необхідність продовження режиму тим, що пандемія коронавірусу ще не закінчилася. На подовженні режиму наполягали і прем'єр-міністри всіх 16 федеральних земель.

Режим епідемії національного значення запровадили в Німеччині ще в березні 2020 року.

Новини за темою: У Німеччині заявили про четверту хвилю епідемії коронавірусу

Нагадаємо, у Німеччині набули чинності більш жорсткі умови в'їзду до країни. Відтепер усі мандрівники від 12 років повинні мати при в'їзді до Німеччини негативний результат тесту на коронавірус або ж свідоцтво про повну вакцинацію чи підтвердження нещодавнього одужання від COVID-19. Раніше ці вимоги стосувалися лише пасажирів авіакомпаній, але тепер поширюється й на осіб, які прибувають до Німеччини автомобілем чи автобусом, залізницею або морським транспортом.

Також повідомлялося, що восени у Німеччині розпочнеться вакцинація від коронавірусу дітей у віці від 12 років. Разом з тим у країні почнуть роботи повторну вакцинацію найбільш вразливих груп населення.