Новини » Світ Читать эту новость на русском

У НАТО назвали дату проведення та теми наступного саміту

Саміт відбудеться у Мадриді 29-30 червня наступного року

На саміті НАТО говоритимуть про ситуацію в Україні Фото з відкритих джерел

Наступний саміт НАТО, який буде присвячений реалізації концепції НАТО 2030 та адаптації Альянсу до сучасних викликів, відбудеться у Мадриді 29-30 червня наступного року. Про це заявив заявив прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес, передає Укрінформ із посиланням на сайт НАТО.

"Наступний саміт НАТО відбудеться у Мадриді 29-30 червня 2022 року, повідомив прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес під час візиту Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга сьогодні (8 жовтня 2021 року). Генеральний секретар також зустрівся з Королем Іспанії Його Величністю Філіпом VI", - йдеться у повідомленні.

Під час переговорів з іспанською стороною Генеральний секретар НАТО, який прибув до Мадрида в рамках підготовки до майбутнього саміту, зауважив, що Альянс має адаптуватися до майбутнього. І саме ця мета буде головною темою обговорення на вищому рівні. Керівники країн-союзниць визначать шляхи імплементації програми розвитку НАТО 2030, зокрема, зміцнення стійкості Альянсу, зміцнення кібернетичної оборони, забезпечення технологічного лідерства, реагування на нові безпекові виклики, що пов’язані з кліматичними змінами.

Новини за темою: Україна та Грузія вступлять до НАТО, але не завтра, - Столтенберг

Важливою подією наступної зустрічі стане також ухвалення нової Стратегічної концепції НАТО.

"Мадридська Стратегічна концепція відобразить нові умови середовища з безпеки, підтвердить наші цінності та єдність. Це має забезпечити готовність Альянсу до майбутнього", - наголосив генсек НАТО Єнс Столтенберг.

Нагадаємо, за словами Столтенберга, на наступному саміті НАТО, який має відбутися у 2022 році у Мадриді, лідери країн-учасниць Альянсу висловлять подальшу підтримку найближчим партнерам, якими є Україна й Грузія, але про більш конкретні параметри такого обговорення можна буде говорити ближче до дати саміту.