Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Молдові затримали генерального прокурора країни Стояногло, - ЗМІ

Його звинувачують у зловживанні службовим становищем, перевищенні посадових повноважень, пасивній корупції й наданні неправдивих свідчень

Фото з відкритих джерел

У Молдові заарештували генпрокурора республіки Олександра Стояногло прямо в будівлі генпрокуратури. Йому висинули звинувачення за чотирма статтями кримінального кодексу. Наразі в приміщеннях відомства проходять обшуки. Про це у своєму Telegram-каналі повідомляють "Вести".

"Висунуті звинувачення за чотирма статтями: зловживання службовим становищем, перевищення посадових повноважень, пасивна корупція і надання неправдивих свідчень компетентним органам", - повідомив прокурор Віктор Фуртуне.

Новини за темою: З жовтня у Молдові з’являться цифрові COVID-паспорти

За даними ЗМІ, генерального прокурора затримали 5 жовтня, ближче до вечора. Кілька годин тому стало відомо, що проти нього порушили кримінальну справу.

Зазначається, що наразі єдиний затриманий у цій справі - це сам генпрокурор. Його в супроводі 5 співробітників молдавської служби безпеки публічно вивели з будівлі генпрокуратури.

Нагадаємо, посольство Молдови в Україні спростувало інформацію щодо ризику втрати безвізового режиму з країнами Європейського Союзу.