Новини » Світ Читать эту новость на русском

У М'янмі напали на газопровід, що веде до Китаю, є загиблі

Кореспондент

Місцеві ЗМІ повідомляють, що охорону зарізали мачете

У М'янмі в районі міста Мандалай близько 20 осіб напали на об'єкти газопроводу, що веде в Китай. В результаті вбиті щонайменше три бійці охорони. Про це повідомляє ТАСС, передає "Кореспондент".

Місцеві ЗМІ повідомляють, що охорону зарізали мачете.

Подвійні трубопроводи для нафти і природного газу протяжністю 800 кілометрів, що йдуть із західного регіону М'янми в Китай, мають стратегічне значення. По трубопроводу нафти щорічно транспортується 22 млн тонн, а по газопроводу - 12 млрд кубометрів газу.

Відтоді, як 1 лютого військові М'янми влаштували переворот, Пекін сильно стурбований усіма подіями в країні. Зважаючи на його інвестиції у велику інфраструктуру і інші проекти в М'янмі, а також його прикордонну торгівлю з країною на суму близько 16 млн доларів на день.

Раніше Пекін звернувся до влади М'янми з проханням посилити охорону пов'язаних з Китаєм об'єктів.

Нагадаємо, на ремонтному заводі на півдні Китаю стався вибух, в результаті якого загинула щонайменше одна людина, також відомо про трьох постраждалих.

Також повідомлялось, 4 серпня 2020 року в порту Бейрута протягом 15 хвилин прогриміли два потужні вибухи. У результаті цього загинули сотні осіб, ще 4 тисячі постраждали.