Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Мексиці під будинком 72-річного серійного вбивці знайшли останки 17 осіб

Фото The Associated Press

Посвідчення особи та інші речі людей, які зникли багато років тому, знайшли в заваленому непотребом будинку

У Мехіко під будинком підозрюваного серійного вбивці знайшли 3787 фрагментів кісток, що можуть належати 17 жертвам. Про це пише ABC News.

У ході розкопок, що проводять з 17 травня, зірвали підлогу будинку, в якому проживав підозрюваний. Прокуратура припустила, що на цьому моторошні знахідки не закінчаться - правоохоронці планують розширити пошуки.

Посвідчення особи та інші речі людей, які зникли багато років тому, знайшли в заваленому непотребом будинку. Кількість фрагментів кісток, які знайшли під бетонною підлогою, передбачає, що трупи могли розрубати на крихітні частини.

Підозрюваний, якого прокуратура називає "Андресом", раніше був м'ясником. Влада не розголошує повне ім'я 72-річного підозрюваного.

Його останньою можливою жертвою була дружина поліцейського, якого він знав особисто. Він мав супроводжувати її в поході по крамницях у день її зникнення, тому її чоловік запідозрив його, коли вона не повернулася. Поліцейський отримав доступ до камер спостереження. Він побачив, що його дружина увійшла, але не вийшла на вулицю, де жив підозрюваний. Він зайшов до будинку, де й виявив розрубане тіло своєї дружини.

Нагадаємо, у Дніпропетровській області поліція затримала чоловіка, який убив 8-річну дитину і сховав тіло у каналізаційному колекторі.