У Литві померла дитина з табору для мігрантів

фото з відкритих джерел

Попередньою причиною смерті називають вважають гостру серцеву й легеневу недостатність

У Литві в Центрі прийому біженців помер паралізований хлопчик 2010 року народження, який страждав на епілепсію та інші захворювання. Про це повідомляє Delfi.

Зазначається, що сьогодні вранці, 26 вересня, батько дитини повідомив про проблеми з диханням у хлопчика. Попередньою причиною смерті називають гостру серцеву й легеневу недостатність.

Як повідомила директор Центру Беатріче Бернотене, важкохвора дитина проживала зі своїм батьком у стаціонарній будівлі й мали окрему кімнату з туалетом і душем. Решта мігрантів розміщуються як у будівлі, так і в модульних будинках. 

Новини за темою: Білорусь не впускає гуманітарну допомогу для мігрантів, які застрягли на кордоні, - прем’єр Польщі

"Сьогодні вранці батько звернувся до працівника і повідомив, що стан здоров'я дитини погіршився. Наш співробітник одразу ж викликав швидку допомогу, яка відвезла дитину разом із батьком до медичного закладу, де пізніше, як з'ясувалося, дитина померла", - висловилася Бернотене.

При цьому вона додала, що важкохворій дитині та її батькові приділялася підвищена увага. Персонал центру і медики надавали регулярну допомогу, а з батьком працював психолог.

"Ця дитина прибула з батьком до Центру приймання біженців 6 серпня. Її тут же перевезли з кордону до нас, тому що дитина з інвалідністю, лежача. За словами батька, інвалідність є наслідком травми, отриманої в країні походження рік тому", - додала директор центру.

Новини за темою: Біля берегів Італії з одного рибальського човна врятували понад 500 мігрантів

Нагадаємо, нещодавно Служба охорони держкордону Литви опублікувала відеозапис, на якому білоруські прикордонники силою примушують мігрантів переходити кордон. На територію Литви біженців так і не впустили.