Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Литві почалися міжнародні військові навчання з країнами НАТО "Залізний вовк"

Укрінформ

У навчаннях на полігоні у Пабраде у Швянченіському районі і його околицях братимуть участь понад 3 тис. військових з Литви, 12 країн НАТО і партнерів

У ніч на вівторок на базі бригади мотопіхоти Литви Gelezinis Vilkas почалися великі міжнародні військові навчання "Залізний вовк - 2021 II". Про це повідомляє національне телерадіомовлення LRT, передає "Укрінформ".

У навчаннях на полігоні у Пабраде у Швянченіському районі і його околицях братимуть участь понад 3 тис. військових з Литви, 12 країн НАТО і партнерів. Маневри триватимуть майже два тижні, у них візьме участь близько тисячі одиниць військової техніки: танки Leopard і Abrams, бойові машини піхоти Marder, CV 90, VCI Pizarro, БТР Stryker, Fuchs і Boxer, самохідні артилерійські гаубиці PzH2000, транспорт тилового забезпечення і адміністративного призначення.

Під час навчання буде оцінено здатність Бойової групи фронту НАТО, дислокованої у Литві, штабу мотострілецького батальйону Альгірдас і розвідувальної роти, що належить бригаді "Залізного вовка", з планування і проведення атак, оборони та інших військових операцій.

Також учасники продемонструють готовність, поділяться досвідом, проведуть логістичні операції і поліпшать взаємодію між партнерами НАТО.

У навчаннях використовуватимуться імітаційні боєприпаси і піротехніка.

Новини за темою: Військові навчання "Захід-2021": Чому Польща, Латвія і Україна б'ють на сполох?

Нагадаємо, у вересні цього року російські військові розпочали масштабні навчання в акваторії Чорного моря. До тренувань залучені близько 20 надводних кораблів РФ, які використовують ракетні та артилерійські стрільби.

Також у вересні на всіх основних військових полігонах України, а також в акваторіях Азовського і Чорного морів пройдуть масштабні командно-штабні навчання оборонного характеру Об'єднані зусилля-2021.