Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Канаді почали розробку COVID-вакцини у вигляді їстівної смужки

Канадські науковці розробляють вакцину від коронавірусу у вигляді їстівної смужки Фото з відкритих джерел

Їстівні смужки можна буде використовувати і як препарат від інших захворювань

Науковці канадського університету Макмастер та біотехнологічної компанії Rapid Dose Therapeutics почали створення вакцини від коронавірусу у вигляді саморозчинних їстівних смужок. Про це повідомляє CBC News.

Наразі вакцини проти COVID-19, такі як Pfizer та Moderna, повинні постійно перебувати в межах рекомендованих температурних діапазонів - від -15 до -80 градусів за Цельсієм. Такі препарати повинні транспортуватися та зберігатися у морозильних камерах з контролем температури. 

Новини за темою: У Канаді планують дозволити комбінувати вакцини від коронавірусу

Розробники вакцини стабілізували білок із вакцини за температури 40 градусів за Цельсієм. Однак, щоб зберегти ефективність препарату, потрібно охолодити його до ще нижчої температури.

Вчені наголосили, що їстівні смужки можна буде використовувати не лише як вакцину від COVID-19, але як і препарат від інших захворювань.

"60% чи навіть більше країн світу - теплі: Африка, Мексика. Подумайте про всі країни, які не мають логістичних спроможностей Північної Америки. У ці смужки можна помістити вакцину від COVID-19, лихоманки денге або навіть грипу та відправити їх до країн без належної інфраструктури з найменшими витратами", - заявив голова компанії Rapid Dose Therapeutics Марк Упсдел.

Новини за темою: Канада відмовилася від 300 тисяч доз вакцини Johnson & Johnson через їх походження

Науковці завершили первинні дослідження на тваринах та підтвердили ефективність технології. Наразі вони планують перевірити, чи вдасться отримати необхідну імунну реакцію у разі додавання спайкового білка коронавірусу до цих смужок.

Нагадаємо, нещодавно у Канаді вчені створили вакцину від коронавірусу, що складається з вірусоподібних частинок рослинного походження. Ефективність препарату перевірили на групі з 200 добровольців віком від 18 до 49 років у Монреалі і Квебеку.