Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Греції працівники лікарень вийшли на протест на тлі сплеску захворюваності на COVID-19

Протестувальники нарікають, що їм недостатньо платять, вони перевантажені, а в лікарнях бракує персоналу

фото з відкритих джерел

У столиці Греції Афінах працівники галузі охорони здоров’я протестували проти системи оплати праці та умов праці на тлі сплеску захворюваності на COVID-19. Про це з посиланням на Reuters повідомляє "Укрінформ".

"Протестувальники нарікають, що їм недостатньо платять, вони перевантажені, а в лікарнях бракує персоналу. Вони вимагають, аби уряд включив їх до переліку небезпечних професій, для яких передбачені пільги, а також зобов'язати приватних лікарів допомагати державним у боротьбі з пандемією", - йдеться в повідомленні.

Рішення уряду Греції відсторонити невакцинованих працівників медичної галузі збільшило дефіцит кадрів в медицині, зазначають демонстранти.

У липні Греція запровадила обов’язкову вакцинацію для працівників будинків для літніх людей, а у вересні – для медичних працівників.

Новини за темою: У Греції за запитом Литви затримали українського ветерана

Зазначається, що минулого тижня у країні оголосили про нові заходи. Зокрема, невакциновані громадяни мають пред'явити негативний тест на коронавірус на вході в кафе або ресторан, державні установи та банки. Працівникам державного та приватного секторів також потрібно здавати тести двічі на тиждень, щоб потрапити на роботу.

У Греції, де лише близько 60 відсотків населення вакцинувалося проти COVID-19, уряд розглядає можливість впровадження додаткових обмежень, включаючи додаткові обов’язкові щеплення та тестування.

Нагадаємо, у неділю, 14 листопада, канцлер Австрії Александр Шалленберг заявив, що в країні з 15 листопада запроваджується локдаун для людей, які не пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу.