Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Франції невакцинованих медпрацівників відсторонятимуть від роботи

Роботодавцям, які не перевірятимуть свідоцтва про вакцинацію своїх співробітників, загрожує штраф

Фото з відкритих джерел

У Франції з 15 вересня всім медичним працівникам загрожує відсторонення від роботи, якщо у них немає щеплення проти коронавірусу. Про це повідомляє The Local.

Зазначається, що співробітники медзакладів, які отримали хоча б одну дозу вакцини проти COVID-19, зможуть продовжити свою роботу, проте будуть змушені здавати тест кожні 72 години. 

Окрім того, нещеплені співробітники не зможуть брати оплачувану відпустку через хворобу.

Дане правило поширюється на всіх співробітників сфери охорони здоров'я та працівників будинків престарілих, а також на всіх, хто працює волонтером у таких установах.

Роботодавцям, які не перевірятимуть свідоцтва про вакцинацію своїх співробітників, загрожує штраф у розмірі 135 євро, а за понад три правопорушення він може досягати 3750 євро.

За останніми даними, близько 88% медичного персоналу у Франції отримали хоча б одну дозу вакцини. Серед медичних працівників, таких як лікарі загальної практики, цей показник зростає до 94%, при цьому 90% повністю вакциновані.

Новини за темою: Екс-очільницю МОЗ Франції судитимуть за неналежну боротьбу з пандемією COVID-19

Нагадаємо, у Франції з 15 жовтня перестануть відшкодовувати вартість регулярного тестування на коронавірус для людей, які не мають медичних протипоказань для вакцинації.