Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Джо Байдена виявили передракову пухлину: Президента США прооперували

Наразі його стан здоров'я дозволяє без жодних обмежень виконувати обов'язки глави держави

Джо Байден

NBC News

Президент США Джо Байден переніс операцію з видалення пухлини, яка виявилася доброякісною, але потенційно небезпечною. Про це повідомляє "РИА Новости" з посиланням на прес-реліз, який було поширено через журналістський пул Білого дому.

"У президента Байдена було видалено з висхідної кишки триміліметровий доброякісний на вигляд поліп... Взятий на гістологічне дослідження зразок був ідентифікований як трубчаста аденома, схожа на поліп, який у нього видаляли в 2008 році", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що йому тепер знадобиться лише планове спостереження, а через 7-10 років, як правило, потрібна повторна колоноскопія.

За словами лікаря Білого дому Кевіна О'Коннора, стан здоров'я Байдена дозволяє без жодних обмежень виконувати обов'язки глави держави.

Нагадаємо, 19 листопада президент США Джо Байден тимчасово передав свої повноваження віце-президенту Камалі Гарріс. Це було пов'язано з тим, що президент перебував під наркозом. Таким чином, Гарріс пробула повноправним президентом 1 годину 25 хвилин, фактично ставши першою жінкою-президентом Америки.