Новини » Світ Читать эту новость на русском

У двох регіонах Польщі зафіксували індійський штам коронавірусу

RFI

У Польщі виявили 16 випадків інфікування індійським штамом коронавірусу

У двох регіонах Польщі медики зафіксували випадки інфікування індійським штамом коронавірусу. Ці випадки виявили в околицях Варшави та Катовіце. Про це заявив міністр охорони здоров'я Польщі Адам Недзельський, повідомляє RMF24.

Загалом в Польщі виявили вже 16 випадків індійського штаму коронавірусу. При цьому існує ризик та загроза нових мутацій. 

"Вони (мутацій, - ред.) можуть сприяти наступній хвилі. Основне завдання - побудувати ефективний механізм відстеження мутацій коронавірусу. Для цього була призначена команда при міністрі охорони здоров'я", - сказав Адам Недзельський.

Новини за темою: В Ізраїлі виявили "індійський" штам COVID-19 навіть серед вакцинованих

Міністр наголосив, що людей, які приїхали до Польщі з Південної Африки, Індії та Бразилії, автоматично відправляють на карантин. 

Нагадаємо, влада Польщі послабила карантинні обмеження у зв'язку з покращенням ситуації щодо поширення коронавірусу. Карантин послабили з сьогоднішнього дня, 4 травня. У країні дозволили відкрити торгові центри. При цьому відвідувачі повинні перебувати у магазинах в масках та одноразових рукавичках, а також користуватися антисептиками.