У Чехії до Конституції внесли нову норму, яка дозволяє захищати життя зі зброєю в руках

Фото з відкритих джерел

З ініціативою конституційно закріпити право чехів на захист життя зі зброєю виступила група сенаторів

У Чехії дозволили захищати життя зі зброєю в руках. Відповідну норму в середу, 21 липня, затвердила Верхня палата парламенту Чехії, повідомив телеканал CNN Prima NEWS, передає "Кореспондент.нет".

Зазначається, що Палата депутатів (нижня палата) вищого законодавчого органу країни 18 червня висловилася за внесення цієї норми в конституцію. Таким чином, після затвердження Сенату, процес її затвердження завершено. Також президент Чехії не може накласти вето на прийняті парламентом доповнення до конституції.

З ініціативою конституційно закріпити право чехів на захист життя зі зброєю виступила група сенаторів. У Чехії була проведена кампанія зі збору підписів під відповідною петицією до влади. Її підписали 102 тисячі громадян десятимільйонного населення країни, включно зі спікером Сенату Мілоша Вистрчіла.

Нагадаємо, тим часом в Україні на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львівська обл.) розпочалися міжнародні військові навчання "Три мечі 2021".