Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Чехії повернуть надзвичайний стан через спалах COVID-19

Режим надзвичайної ситуації триватиме впродовж 30 днів

Прага. Фото: Pixabay

Через зростання кількості хворих на коронавірус уряд Чехії з 26 листопада запровадить у республіці режим надзвичайної ситуації. Про це повідомляє УНН із посиланням на іноземні ЗМІ.

Як повідомляється, надзвичайний стан триватиме впродовж 30 днів. Він передбачає такі обмеження: скасування різдвяних ярмарок та проведення масових культурно-спортивних заходів за участю понад 1 тис. осіб. 

Окрім того, ресторани, бари та клуби будуть зачиненими з 22:00 до 04:59. Людям заборонено вживати алкоголь у громадських місцях.

Зазначимо, що надзвичайний стан, пов'язаний із коронавірусом, у Чехії вперше ввели 12 березня минулого року. Другий НС було запроваджено 5 жовтня минулого року, він тривав до 11 квітня.

Кількість нових хворих на коронавірус у Чехії стрімко зросла з початку листопада. Майже 26 тис. випадків у вівторок, 23 листопада, стали рекордними за увесь час пандемії. 

Новини за темою: У Німеччині та Чехії новий максимум заражень COVID-19

Нагадаємо, у Чехії зафіксували три випадки зараження варіантом AY 4.2 штаму коронавірусу "Дельта". Європейський центр профілактики та контролю захворювань наразі зосередився на цьому підваріанті, щоб побачити, чи може він бути більш стійким до вакцинації або лікування.