Новини » Світ Читать эту новость на русском

У будинок жительки Канади влучив метеорит

фото з відкритих джерел

Мешканка будинку, в який влучив метеорит, не постраждала, але зазначила, що перед очима промайнуло все її життя

У Канаді метеорит пробив дах приватного будинку та впав на подушку в декількох сантиметрах від голови сплячої жінки. Як повідомляє видання The Golden Star, подія сталася 4 жовтня у місті Голден, передає "Суспільне".

Рут Гамільтон, у будинку якої сталася подія, розповіла, що її розбудив шум. Прокинувшись, вона побачила на подушці свого ліжка камінь розміром з кулак.

"Я просто схопилася, увімкнула світло й не могла зрозуміти, що, до біса, сталося", – розповіла Гамільтон.

Жінка звернулася до служби порятунку 911. На місце пригоди приїхав поліцейський, який з’ясував, що камінь не пов’язаний із вибуховими роботами будівельного проекту, розташованого неподалік. Відтак він дійшов висновку, що камінь є метеоритом, який пробив дах будинку.

Суспільне

"Ми зателефонували у проект "Каньйон", щоб дізнатися, чи проводять вони будь-які вибухові роботи. Вони не проводили їх, але сказали, що бачили яскраве світло в небі, та чули кілька вибухів", – зазначила Гамільтон.

Жінка не постраждала, але зазначила, що перед очима промайнуло все її життя.

"Єдине, що мені тепер спадає на думку – це те, що життя безцінне, і воно може обірватися будь-якої миті, навіть якщо ви думаєте, що у своєму ліжку ви в безпеці", – сказала Рут.

Вона планує зберегти камінь на пам'ять і передати його онукам.

Новини за темою: У небі над Росією вибухнув метеорит. Відео

Нагадаємо, жителі півдня Австралії стали свідками падіння метеорита.