У Болгарії вводять нові COVID-обмеження для населення

У країні повністю вакциновано від коронавірусу лише 20,3% населення

Pixabay

Болгарія, яка займає останнє місце в ЄС за темпами вакцинації, запровадить нові коронавірусні обмеження. Про це повідомляє "Європейська правда".

Сьгодні, 2 вересня, глава МОЗ Болгарії заявив, що країна готується до сплеску епідемії, тому ресторани і бари будуть зачинятися о 22:00.

"Тут немає місця паніці. Ситуація серйозна, але не вийшла з-під контролю. Низький відсоток щеплень змушує нас вводити ці заходи", - заявив журналістам виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Стойчо Кацаров.

Згідно з новими обмеженням, які діятимуть до кінця жовтня, музичні фестивалі будуть заборонені, а кінотеатри і театри повинні приймати лише 50% відвідувачів.

За словами Кацарова, учням буде дозволено відвідувати заняття з початком навчального року 15 вересня. Але він попередив, якщо кількість заражень продовжить рости, їм, можливо, доведеться перейти до онлайн-формату навчання.

Новини за темою: Греція посилила карантинні обмеження для туристів

Нагадаємо, в Ізраїлі на засіданні комісії міністрів щодо боротьби з коронавірусом було ухвалено рішення про розширення вимог "зеленого стандарту" на нові категорії працівників. Вимоги "зеленого стандарту" поширені на педагогів і медиків.