У Берліні сталися сутички між жителями сквоту та правоохоронцями: Постраждали 60 поліцейських

Reuters

Поліцейських закидали камінням, коли вони прибули на заплановану пожежну інспекцію міських комунальних служб

У Берліні через сутички між правоохоронцями та жителями сквоту постраждали 60 поліцейських, коли вони намагалися провести пожежну перевірку будівлі. Про це повідомляє ВВС, передає "УНІАН".

Як повідомляється, поліцейські прибули за адресою Рігерштрассе, 94 перед запланованою пожежною інспекцією міських комунальних служб. Під час спроби оточити будівлю у їхній бік з вулиці та з даху полетіло каміння. Згодом нападники, яких було близько 300 осіб, почали підпалювати сміття на вулиці.

Від каміння поранення дістали 60 поліцейських, але травми були несерйозними, тож правоохоронці продовжили роботу: одного з нападників заарештували. Поліція також огородила район довкола сквоту, щоб запобігти заворушенням у подальшому.

Сквоти у Берліні виникли після падіння Берлінської стіни. Тоді молодь, зокрема анархісти, почали займати покинуті будівлі в східній частині німецької столиці. Однак райони стали модними, а ціни на нерухомість у наступні два десятиліття різко зросли, тож власники почали розганяти сквотерів.

Нагадаємо, Харківська обласна прокуратура повідомила про підозру двом поліцейським за перевищення службових повноважень.