У Байдена запевнили, що США продовжать вводити санкції проти "Північного потоку-2"

Джейк Салліван Фото з відкритих джерел

При цьому Джо Байден не планує вводити санкції проти країн ЄС, які причетні до "Північного потоку-2"

США виступають проти російського газопроводу "Північний потік-2" та продовжать вводити санкції проти проекту. Про це повідомив радник президента США Джейк Салліван в ефірі телеканалу CNN.

При цьому Салліван наголосив, що президент США Джо Байден не має наміру вводити санкції проти країн ЄС, які причетні до проекту газопроводу. Однак, глава Білого дому може вводити обмеження проти російських компаній.

Новини за темою: Україна і Польща скоординували позиції щодо протидії "Північному потоку-2"

"Питання в тому, чи будемо ми безпосередньо переслідувати, використовуючи повноваження щодо санкцій, наших європейських партнерів, союзників і друзів. Президент Байден сказав: я не готовий цього зробити, але я готовий вводити кожні 90 днів санкції проти російських організацій, що беруть участь в будівництві "Північного потоку-2". Він це робив і продовжить робити", - заявив Салліван.

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна готова вести переговори про компенсації через втрату надходжень від транзиту газу після запуску російського газопроводу "Північний потік-2".