Новини » Світ Читать эту новость на русском

Тихановська скликає міжнародну конференцію за участю РФ та представників Лукашенка

Світлана Тихановська Пресслужба Світлани Тихановської

Також запрошують представників ЄС і США

Білоруська опозиціонер Світлана Тихановська закликала провести міжнародну конференцію для вирішення кризи в її країні. Про це сама Тихановська повідомила в Twitter.

Для цього вона запрошує представників ЄС, США, РФ та режиму Олександра Лукашенка. Опозиціонер надіслала лист міністрам закордонних справ та комітетам із питань закордонних справ із закликом підтримати Білорусь.

"Дуже важливо провести міжнародну конференцію високого рівня щодо врегулювання кризи в Білорусі за участю білоруських демократичних сил, національних урядів, парламентів та груп громадянського суспільства з ЄС, Росії, Британії, США, представників режиму Лукашенка", - написала Тихановська.

Нагадаємо, не так давно Генеральна прокуратура Білорусі порушила кримінальну справу проти Світлани Тихановської та об’єднання колишніх силовиків країни BYPOL через нібито підготовку акту тероризму. Опозиціонер та екс-силовики нібито намагалися зробити вибухи в Мінську.

Новини за темою: Тихановська запускає голосування за переговори з владою через кризу в Білорусі

Раніше повідомлялося, що Слідчий комітет Білорусі ініціював екстрадицію Світлани Тихановської, яка залишила країну в серпні 2020 року через загрозу переслідувань. Документи на її екстрадицію були передані в Генеральну прокуратуру.