Новини » Світ Читать эту новость на русском

Трамп вимагав від держсекретаря Джорджії знайти йому голоси, – WP

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Американський президент переконаний у своїй перемозі в штаті

Американська газета Washington Post оприлюднила запис розмови за 2 січня нібито між чинним президентом США Дональдом Трампом та держсекретарем штату Джорджії Бредом Раффенспергером, у якому Трамп вимагав у співрозмовника перерахувати голоси президентських виборів на його користь. Про це йдеться на сайті Washington Post

На записі людина з голосом, схожим на голос Дональда Трампа, просить співрозмовників з голосами, схожими на голоси держсекретаря штату і його юридичного радника Раяна Джермані, перерахувати голоси у штаті.

"Тож дивись. Все, що я хочу зробити, це таке. Я просто хочу знайти 11 780 голосів, що на один більше, ніж ми маємо. Тому що ми виграли цей штат. Ви знаєте, що вони зробили, і ви це не розкриваєте. Це кримінальний злочин, це кримінальний злочин. І ви не можете допустити цього. Це великий ризик для вас і для вашого юриста. Це неможливо, щоб я програв в Джорджії. Неможливо. Ми виграли штат з перевагою в сотні тисяч голосів", – сказала людина з голосом, схожим на голос Трампа. 

Однак, співрозмовники запевнили чоловіка, що той володіє неправдивими даними щодо результатів виборів, а підсумки голосів у штаті є абсолютно точними. 

Тоді як в офісі Раффенспергера коментувати цю розмову WP відмовилися, а в Білому домі ще не відповіли на запит видання.

До слова, за 4 години до оприлюднення запису Трамп згадав про розмову з державним секретарем Джорджії у Twitter

"Учора я говорив із держсекретарем Бредом Раффенспергером про округ Фултон та фальсифікацію виборців у Джорджії. Він не хотів або не міг відповісти на такі запитання, як афера щодо "бюлетенів під столом", знищення бюлетенів, "виборців" не зі штату, мертвих виборців тощо. Він взагалі нічого не тямить!" – йдеться у дописі. 

Twitter Дональда Трампа

Нагадаємо, у листопаді Державний секретар штату Джорджія (США) Бред Раффенспергер повідомив про перерахунок голосів на президентських виборах через невеликий розрив між Трампом і Байденом. 

Через деякий час результати перерахунку підтвердили перемогу демократа Джо Байдена.