Новини » Світ Читать эту новость на русском

Трамп вперше за 25 років вилетів зі списку найбагатших американців за версією Forbes

Статки Трампа скоротилися на 600 млн доларів і наразі сягають 2,5 млрд

Дональд Трамп REUTERS

Вперше за 25 років 45-й президент США Дональд Трамп не потрапив до рейтингу 400 найбагатших американців. Про це повідомляє Forbes.

Зазначається, що статки Трампа скоротилися на 600 млн доларів і наразі сягають 2,5 млрд доларів. Аби посісти місце в рейтингу, йому не вистачило 400 млн доларів.

"Акції технологічних компаній, криптовалюти та інші подібні активи процвітали в епоху COVID. Тоді як ціни на нерухомість у великих містах, яка становить основну частину багатства Трампа, навпаки обвалились, вибивши колишнього президента з найбільш ексклюзивного клубу країни", - пише видання.

Рік тому Трамп посідав 339-у сходинку в рейтингу Forbes 400. До свого президентства, з 1997 до 2016 року, Трамп тримався у верхній частині рейтингу. Проте після того як посів пост глави держави, почав втрачати позиції, аж поки не вилетів зі списку взагалі.

Новини за темою: Ілон Маск знову став найбагатшою людиною у світі за версією Forbes

Нагадаємо, засновник і основний власник Facebook Марк Цукерберг втратив 6,6 млрд доларів на тлі збоїв у його соцмережах і месенджерах. Цукерберг опустився на шосте місце в загальному списку мільярдерів Forbes.