Трамп подає до суду на Facebook, Twitter, Google та їхніх керівників

Колишній президент США Дональд Трамп

Фото з відкритих джерел

Екс-президент США вимагає компенсації та відновлення своїх акаунтів

Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що подає судовий позов проти компаній Facebook, Twitter, Google, а також їх керівників Марка Цукерберга, Джека Дорсі та Сундара Пічаї. Про це повідомляє CNBC.

За словами Трампа, він зазнав несправедливої цензури, тому тепер вимагає компенсації збитку й відновлення своїх облікових записів.

Сам позов поданий до суду в штаті Флорида як колективний. У позові зазначається, що від "упередженої політики компаній" нібито постраждали й прихильники Трампа.

Нагадаємо, 6 січня у Вашингтоні відбувся штурм Капітолію, після чого адміністрація Facebook і Instagram заблокувала роботу акаунтів тоді ще чинного американського президента Дональда Трампа на невизначений термін. Своєю чергою, компанії Google та Apple видалили з магазину додатків соціальну мережу Parler, популярну серед прихильників Трампа. Пізніше сторінки політика у Facebook і Instagram почали відображатися.

Новини за темою: Facebook назвала термін блокування акаунта Трампа

Водночас фінансовий директор Twitter Нед Сігал заявив, що соціальна мережа Twitter не планує відновлювати доступ до сторінки Трампа. Його акаунт не розблокують, навіть якщо він колись знову стане президентом.