Новини » Світ Читать эту новость на русском

Торнадо в Чехії: У госпіталі від отриманих травм померла 2-річна дитина

Фото з відкритих джерел

Кількість жертв стихії зросла до шести

У госпіталі чеського міста Брно померла дворічна дитина, яка постраждала від потужного торнадо 24 червня. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

У шпиталі міста Брно від отриманих під час недавнього торнадо у Чехії травм померла дворічна дитина. Як повідомляють чеські ЗМІ, травми дитини були надто тяжкі. Відтак кількість жертв стихії зросла до шести.

Як повідомляється, в районах, якими пронісся торнадо, знищено 1200 будинків, 70 із них – ущент. Найбільше постраждали жителі селищ Моравська Нова Вес, Грушки, Мікулчіце і Лужіце.

Місцева влада припускає, що на відновлення будинків потерпілих громадян може знадобитися близько 50 мільйонів євро. Допомогти постраждалим від торнадо прибули сотні добровольців з усієї Чехії. На рахунок добровільної допомоги тільки протягом перших годин після стихії надійшов понад мільйон євро.

Нагадаємо, увечері 24 червня шторм із градом розміром із тенісні м'ячі та торнадо накрив чеські міста Бржецлав та Годонін та кілька сіл. Негода зруйнувала будинки, машини та зелені насадження.

Згодом стало відомо про щонайменше 5 загиблих унаслідок стихії. Також ішлося про понад 80 поранених у лікарнях.