Новини » Світ Читать эту новость на русском

Таліби мають намір збудувати підприємство з переробки канабісу

Твіттер

Проте австралійська фармкомпанія Cpharm заперечує зв'язок із рухом "Талібан"

Радикальний рух "Талібан" оголосив про намір створити в країні підприємство з переробки канабісу. Про це напередодні написав начальник прес-центру МВС талібів Саїд Хості у Twitter, передає "Кореспондент.нет".

У повідомленні зазначено, що підприємство буде створено за допомогою компанії Cpharm. При цьому відомство не повідомляє подробиць про цю фірму.

За даними Хості, з представниками цієї компанії зустрічався заступник міністра внутрішніх справ боротьби з наркотиками. Обсяг ймовірних інвестицій становить 430 млн доларів.

"Усі етапи контракту із зазначеною компанією завершено, і цей проект офіційно стартує найближчими днями", - запевнив Хості і додав, що продукція цього підприємства також використовуватиметься для виробництва ліків та кремів.

На повідомлення талібів відреагувала австралійська фармацевтична компанія Cpharm.

"Ми надаємо консультаційні послуги фармацевтичним підприємствам в Австралії. Наша компанія ніяк не пов'язана ні з канабісом, ні з "Талібаном". Ми уявлення не маємо, звідки взявся прес-реліз талібів, і хочемо запевнити всіх, що його не можна пов'язувати із Cpharm Pty Ltd", - йдеться у заяві компанії.

Новини за темою: У МОЗ пояснили, чому пішли на легалізацію деяких препаратів з канабісом

Нагадаємо, таліби проголосили Афганістан вільною і суверенною державою.