Новини » Світ Читать эту новость на русском

Стан здоров'я Саакашвілі погіршився, - лікар

Голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі Reuters

Екс-президент Грузії п'є лише воду

Стан здоров'я екс-президента Грузії, очільника Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі погіршився. Про це повідомив його лікар Ніколоз Кіпшидзе, передає  "Грузія Online".

Він відвідав заарештованого й заявив, що Саакашвілі відмовляється вживати мед із соком, який йому пропонують у в'язниці, й п'є лише воду.

При цьому Кіпшидзе розповів, що екс-очільник Грузії має рідкісне захворювання крові - таласемію. Людям із таким захворюванням категорично забороняється голодувати.

Як повідомляє портал "Новости-Грузия", спеціальна пенітенціарна служба Мін'юсту країни спростовує інформацію про погіршення стану здоров'я політика. У відомстві заявили, що життєві показники ув'язненого в нормі і він перебуває під постійним наглядом медиків.

Новини за темою: Саакашвілі за вісім днів голодування схуд на 12 кілограмів, - адвокат

Водночас біля в'язниці в Руставі, де перебуває Саакашвілі, вчора ввечері, 10 жовтня, зібралися його прихильники. Акція відбулася на тлі повідомлень про погіршення стану здоров'я екс-президента.

Учасники заходу закликали політика припинити голодування. Серед них був і брат Саакашвілі. "Як і всі присутні тут, я дуже стурбований. Мішо, може хоча б на час ти зупиниш голодування. Зараз твоє здоров'я дуже важливе", - висловився Давид Саакашвілі.

Своєю чергою, адвокат Саакашвілі повідомив, що сьогодні домагатиметься зустрічі зі своїм підзахисним. Він сподівається, що разом з колишнім очільником країни вони приймуть "певні рішення у зв'язку з його станом".

Новини за темою: Саакашвілі відмовився припиняти голодування. Його про це хотіли попросити у ГПЦ

Нагадаємо, 1 жовтня екс-президента Грузії, очільника Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі затримали на батьківщині. Там політика заочно засуджено до шести років ув'язнення.

Згодом Міхеіл Саакашвілі оголосив голодування й назвав себе політв'язнем. Затриманий також вимагав зустрічі з українським консулом. Адвокат Саакашвілі заявляв, що екс-президент п'є воду з медом.