Новини » Світ Читать эту новость на русском

Стан Саакашвілі погіршується, консиліум лікарів не має до нього доступу, - Денісова

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі

Фото з відкритих джерел

У колишнього президента Грузії розпочалося криваве блювання

Стан здоров'я колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі погіршується. Внаслідок тривалого голодування у нього почалося криваве блювання. Про це заявила український омбудсмен з прав людини Людмила Денісова

За її даними, консиліум лікарів уже другий день не має доступу до Саакашвілі. Йому необхідно провести ряд процедур.

"Сподіваюся завтра особисто перевірити стан додержання прав громадянина України, Голови Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіла Саакашвілі під час відвідування його у медичному закладі пенітенціарної установи № 18", - написала Людмила Денісова.

Вона додала, що поки не отримала від Мін'юсту Грузії дозволу або відмови на зустріч із Саакашвілі.

Новини за темою: Суд над Саакашвілі знову відбудеться без його присутності

Нагадаємо, у середу, 10 листопада, міський суд Тбілісі анулював запобіжний захід у вигляді арешту щодо екс-президента Грузії, який перебуває в ув'язненні, Міхеіла Саакашвілі у справі про розгін мирного мітингу 7 листопада 2007 року. Дане рішення прийняла колегія суддів. 

Нещодавно повідомлялося, що у Грузії дев'ять депутатів парламенту від опозиційної партії "Єдиний національний рух", засновником якої є Міхеіл Саакашвілі, оголосили голодування з вимогою про переведення колишнього президента країни у багатопрофільну цивільну клініку. 

Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі повідомив, що припинить голодування, як тільки його переведуть в цивільну лікарню.