Новини » Світ Читать эту новость на русском

США та ЄС хочуть закликати країни знизити викиди метану

Фото з відкритих джерел

Викиди метану в атмосферу хочуть знизити щонайменше на 30%

США та Євросоюз планують оголосити про своє зобов'язання знизити викиди метану в атмосферу на 30% до 2030 року. Про це повідомляє Reuters.

"Короткий термін життя метану в атмосфері означає, що вжиття заходів зараз може швидко знизити темпи глобального потепління", - йдеться в повідомленні.

Вашингтон і Брюссель хочуть закликати приєднатися до цієї ж мети понад 20 країн. Серед них можуть бути Росія, Китай, Індія, Бразилія, Норвегія, Катар, Південна Африка, Нова Зеландія, Саудівська Аравія та інші.

Новини за темою: ЄС планує оштрафувати Британію через забруднення повітря

Нагадаємо, у світі щороку помирають 7 млн людей від забруднення. В ООН повідомили, що від забруднення повітря помирають частіше, ніж від війни, туберкульозу чи куріння. Найвищі показники забруднення, які призводять до скорочення тривалості життя, фіксують у США, у Росії (на 9 місяців) та у Індії (на 1,5 року).

Раніше повідомлялося, що у Франції Державна рада, вищий орган адміністративного правосуддя, винесла рішення за позовом екологів проти держави, оштрафувавши уряд на 10 мільйонів євро за недостатньо ефективну боротьбу із забрудненням атмосфери у великих містах. Держрада вимагає від влади додаткових заходів з покращення якості повітря у французьких мегаполісах під загрозою нового штрафу. Екологічні організації, які стали позивачами на процесі, назвали вердикт "історичним".