Новини » Світ Читать эту новость на русском

США стурбовані діями і заявами Росії щодо України, - Держдеп

Держдеп США

Цілі Москви залишаються невідомими

США стурбовані військовою активністю РФ на кордоні з Україною, а також заявами і діями, які спостерігаються з боку російських офіційних осіб. Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен, передає Barron's.

"Ми дійсно стурбовані незвичайною військовою активністю Росії на кордоні з Україною. У нас є серйозні побоювання з приводу деяких висловлювань, які ми чуємо і чуємо з Росії, а також у соціальних мережах", - висловився американський чиновник.

Також він розповів, що союзники Штатів поділяють побоювання щодо Росії. При цьому невідомо, які цілі переслідує президент РФ Володимир Путін.

"Але ми знаємо, що відбувалося в минулому. Ми знаємо, як намагатися процитувати якусь ілюзорну провокацію з боку України або будь-якої іншої країни і використовувати це як привід для того, що Росія планує зробити", - сказав Блінкен.

Новини за темою: Розвідка: Масштабні військові маневри РФ досягнуть піку в січні

Нагадаємо, нещодавно помічниця державного секретаря США Карен Донфрід заявила, що Вашингтон слідкує за діями РФ вздовж українського кордону. Вона розповіла, що російське керівництво попередили про наслідки в разі агресії проти України.