Новини » Світ Читать эту новость на русском

США розробляють санкції проти РФ у випадку нападу на Україну

Фото з відкритих джерел

США розглядають можливість введення санкцій проти російських банків та виробників енергії

США розробляють санкції проти Росії, які планують ввести у випадку нападу на Україну. Таким чином Білий дім намагається відмовити РФ від нападу. Про це повідомляє New York Times.

"У кінцевому підсумку це може включати другу особисту зустріч між Байденом і Путіним. Минулого тижня офіційний представник Кремля заявив, що Вашингтон і Москва обговорюють можливість проведення ще одного саміту. Адміністрація Байдена вважає, що продовження діалогу з Путіним важливе для того, щоб зупинити його від дій проти України", - йдеться в повідомленні.

США розглядають можливість введення санкцій проти російських банків та виробників енергії.

"Американські і британські чиновники обговорювали введення більш жорстких санкцій проти людей, близьких до Путіна, включаючи деякі заходи, які розглядалися, але були відкладені після того, як агенти Москви використовували нервово-паралітичну речовину при спробі вбити колишнього співробітника російської розвідки у Великій Британії у 2018 році", - йдеться в матеріалі.

Новини за темою: Україна використовуватиме всі засоби захисту у випадку вторгнення РФ, - Кулеба

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський ввів у дію санкції РНБО проти співробітників спецслужб Росії. Під обмеження потрапили 28 осіб. Зокрема, санкції ввели проти росіян, які очолюють так звані силові відомства на тимчасово окупованій території Донбасу. Обмеження запроваджуються терміном на три роки та передбачають блокування активів, заборону на виведення капіталів тощо.