США оголосили про відновлення лотереї для видачі грін-карт

Україна почала відправляти до США податкові звіти про американських громадян Фото з відкритих джерел

Стартувала реєстрація на лотерею для отримання грін-карти в 2023 році

Адміністрація президента США Джо Байдена оголосила про відновлення імміграційної лотереї. Про це повідомляє "Голос Америки".

Зазначається, що вже стартувала реєстрація на лотерею для отримання грін-карти в 2023 році. Конгрес США дозволив видати іммігрантам 55 тисяч грін-карт.

Як повідомили в Білому домі, влада США визнає серйозне відставання в обробці існуючих заяв, багато з яких були подані ще за часі президентства Дональда Трампа. Право на отримання візи не переноситиметься на наступний рік, а весь процес має бути завершений за 12 місяців.

"Перемога в лотереї не гарантує, що ви отримаєте візу або пройдете співбесіду на отримання візи. Перемога в лотереї просто означає, що людина має право брати участь у програмі отримання імміграційних віз", - пояснив представник Держдепу США.

Новини за темою: США заборонять поїздки з Індії через коронавірус

Нагадаємо, нещодавно Сполучені Штати і Європейський Союз домовилися про скасування обмежень на поїздки для вакцинованих європейців. Це рішення важливе й для жителів України, які подорожують до США через європейські аеропорти.