США досягли домовленостей із ФРН щодо "Північного потоку - 2", - Нуланд

Вікторія Нуланд Reuters

Влада Німеччини взяла на себе зобов'язання вживати заходів, зокрема, домагатися санкцій проти Росії, якщо Кремль обмежуватиме поставки енергоносіїв

Сполучені Штати та Німеччина досягли домовленостей щодо російського газопроводу "Північний потік - 2". Подробиці оголосять найближчим часом. Про це заявила в середу, 21 липня, заступник Держсекретаря США з політичних справ Вікторія Нуланд, пише ТАСС, передає "Корреспондент.нет".

"Сьогодні ми оприлюднимо домовленість, якої ми досягли з німецьким урядом. Я можу надати вам низку деталей", - сказала Нуланд під час виступу на слуханнях у Комітеті із закордонних справ Сенату при Конгресі.

Зокрема, за словами заступника Держсекретаря, влада Німеччини взяла на себе зобов'язання вживати заходів, зокрема домагатися санкцій проти Росії, якщо Кремль обмежуватиме поставки енергоносіїв.

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас заявив, що бачить хороші перспективи на переговорах зі США з приводу завершення будівництва газопроводу "Північний потік - 2". США, своєю чергою, продовжують активно виступати проти будівництва російського газопроводу до Німеччини, вважаючи його загрозою енергетичній безпеці Європи. Однак, на відміну від свого попередника Дональда Трампа, Джо Байден проводить не настільки жорстку санкційну політику щодо "Північного потоку - 2" .