Сотні людей евакуювали на півдні Франції через повені

Інтерфакс-Україна

Між містами Нім і Монпельє на півдні Франції почалися повені

Повені на півдні Франції затопили поля і дороги, сотні людей евакуйовані. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на місцеві джерела.

"Я підтримую всіх жителів, які постраждали від негоди, і закликаю їх бути вкрай пильними в найближчі дні. Держава відреагує швидко і оголосить про режим природного лиха якомога швидше", - заявив міністр внутрішніх справ Франції Жеральд Дарманен після того, як відвідав деякі з постраждалих районів.

Через проливні дощі на території між містами Нім і Монпельє на півдні Франції почалися повені, які затопили будинки і дороги. Очікується, що дощі можуть знову обрушитися на область в середу.

Місцева влада повідомила, що в районі серйозно пошкоджена інфраструктура в маленьких містах і селах. Закриті школи і деякі дороги, включаючи головне шосе. Інформація про жертви на даний момент не надходила.

Для допомоги постраждалим було мобілізовано близько 900 пожежників.

Повені почалися після сезону аномальної спеки, який призвів до безлічі пожеж в країнах на півдні Європи, в тому числі у Франції.

Новини за темою: Сильні зливи викликали повені в Іспанії: Затоплено будинки та вулиці

Нагадаємо, що на американські штати Техас і Луїзіана насувається новий тропічний шторм, який може призвести до утворення масштабних повеней.