Сочі затопило через сильну зливу: Місцевих жителів та туристів попереджали про можливу евакуацію

Фото з відкритих джерел

За даними місцевої влади, жертв і руйнувань міської інфраструктури немає

У Сочі пройшов сильний дощ, внаслідок цього місто опинилося затопленим. З берегів вийшла річка Дагомис. Про це пише ТАСС, передає "Кореспондент.нет".

Як повідомляється, влада Сочі попередила місцевих жителів і туристів про можливу евакуацію в Хостинському районі міста через негоду і повені. У місті включили сирени.

"В результаті випадання рясних опадів у Сочі сталося підтоплення 1 ділянки ФАД А-147 у селищі Хоста, на місці організовано реверсивний рух. У превентивних цілях були запущені сирено-мовні пристрої для оповіщення населення від селища Хоста до селища Адлер", - повідомили у службі порятунку.

Як пізніше уточнили в МНС РФ, евакуація населення не знадобилася.

Адміністрація Сочі вже заявила, що злива припинилася, вода в річках йде на спад. При цьому спостерігався тимчасовий локальний підйом рівня води в річках Західний Дагомис, Кудепста, Хоста і Мацеста. За даними влади, жертв і руйнувань міської інфраструктури немає.

Водночас Краснодарський центр з гідрометеорології та моніторингу навколишнього середовища повідомляє про те, що до 26 липня в Краснодарському краї місцями пройдуть дощі, можливі грози, град, шквалистий вітер.

Нагадаємо, раніше із затоплених зон у Криму евакуювали майже 1,8 тис. людей.