Словенія запровадила COVID-перепустки та посилила карантинні обмеження

Практично в усіх сферах послуг громадяни повинні пред’являти COVID-перепустки

Фото з відкритих джерел

У Словенії з 15 вересня посилили обмеження та запровадили COVID-перепустки, щоб стримати четверту хвилю пандемії коронавірусу. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на місцеві джерела.

Зазначається, що всі працівники і навіть самозайняті повинні бути вакциновані, мати докази одужання не старші 180 днів або проходити тестування не рідше одного разу на тиждень за допомогою ПЛР-тестів, експрес-тестів на антигени або наборів для самотестування.

Для працівників вартість тестування буде покриватися роботодавцем, якому дозволено накладати санкції на тих, хто не дотримується вимог.

Новини за темою: У Франції невакцинованих медпрацівників відсторонятимуть від роботи

Практично в усіх сферах послуг громадяни повинні пред’являти COVID-перепустки, в тому числі в магазинах, барах і ресторанах, в салонах краси, в кабінетах лікарів і лікарнях.

Для тих, у кого немає перепустки, будуть відкриті лише ті продуктові магазини та аптеки, які не розташовані у торгових центрах. Служби невідкладної медичної допомоги також будуть відкриті для невакцинованих

Від цієї вимоги звільняються діти до 12 років, які ще не можуть бути вакциновані, а також учні в громадському транспорті.

Нагадаємо, у Великій Британії експерти попередили про очікуваний "стрибок" госпіталізацій хворих на COVID-19, якщо найближчим часом не повернути карантинні обмеження.