Швейцарія ввела санкції проти восьми росіян, причетних до анексії Криму

Фото з відкритих джерел

У Швейцарії пояснили це тим, що вони "активно підтримували дії та здійснення політики, яка підриває та загрожує територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України"

Швейцарія розширила свій санкційний список у зв'язку з анексією Криму Росією: до нього включили вісьмох осіб, зокрема начальника Управління ФСБ Росії по Республіці Крим і місту Севастополь Леоніда Михайлюка. Відповідні дані опубліковано на сайті Державного секретаріату економіки Швейцарії (SECO), передає УНН.

Крім Михайлюка, під санкції потрапили керівник Головного слідчого управління СК Росії по Республіці Крим та місту Севастополь Володимир Терентьєв, а також кримські судді Віктор Можелянський, Галина Редько, Михайло Білоусов, Андрій Долгополов, слідчий Магомед Магомедов та прокурор Євген Колпіков.

Їх включення до санкційного списку Швейцарія пояснила, зокрема, тим, що вони "активно підтримували дії та здійснення політики, яка підриває та загрожує територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України".

Як зазначає SECO, щодо Криму та міста Севастополь діє "заборона на імпорт (товарів) без сертифікату походження, виданого українською владою". Крім того, заборонено експорт низки швейцарських товарів та надання послуг. Санкції набули чинності від 25 жовтня.

Новини за темою: Швейцарія запровадила санкції проти Білорусі

Нагадаємо, РНБО запровадила нові санкції проти причетних до виборів у Криму і на Донбасі.