Швейцарія скасувала масковий режим та дотримання дистанції

Фото з відкритих джерел

Режим в'їзду до країни спростили

Швейцарія відсьогодні, 26 червня, послабила карантинні обмеження й скасувала вимогу носіння масок та дотримання дистанції під час культурних та спортивних заходів. Про це повідомляє The Local.

Зазначається, що також скасовується вимога працювати вдома й обмеження кількості людей, які можуть сидіти за столом у приміщенні.

Водночас дозволяються масові заходи за участі до 10 тисяч людей, які мають COVID-сертифікати вакцинації, або одужали від коронавірусу, або негативний результат тесту на COVID-19. При цьому заходи за участі менше тисячі осіб сертифікати не потрібні.

Крім того, університети та професійні училища повертаються до очного навчання. Також полегшено в’їзд до Швейцарії, зокрема з країн, які не входять до ЄС. Мандрівникам не потрібно буде проходити карантин чи здавати ПЛР-тести, якщо вони прибувають не з регіону із високим рівнем поширення коронавірусу.

Відомо, що за час пандемії у Швейцарії зафіксували 702 507 випадків COVID-19, а 10 882 особи померли.

Новини за темою: Швейцарія надала Україні майже 200 млн гривень фіндопомоги на цифровізацію

Нагадаємо, нещодавно швейцарський регулятор дозволив вакцинацію від COVID-19 для дітей у віці від 12 до 15 років. Щеплення робитимуть препаратом компанії Pfizer / BioNTech.