Швейцарія може запровадити COVID-сертифікати для більшості закритих громадських приміщень

COVID-сертифікати потрібно буде пред’являти у ресторанах, барах, кінотеатрах, музеях, а також у спортивних центрах та під час культурних заходів

Фото з відкритих джерел

Уряд Швейцарії розглядає можливість зобов’язати громадян демонструвати COVID-сертифікат у більшості закритих громадських приміщеннях. Про це повідомляє Reuters.

COVID-сертифікат потрібно буде пред’являти у ресторанах, барах, кінотеатрах, музеях, а також у спортивних центрах та під час культурних заходів.

"Якщо кількість звернень до лікарень продовжуватиме зростати так сильно, як нещодавно, за декілька тижнів перевантаження лікарень неможливо буде уникнути", - йдеться у заяві федерального уряду.

"Тому уряд прийняв рішення в якості запобіжного заходу проконсультуватися з кантонами та соціальними партнерами щодо посилення заходів проти поширення коронавірусу", - йдеться в повідомленні.

Швейцарський COVID-сертифікат надає доказ вакцинації, одужання або негативного результату тесту.

Новини за темою: У Румунії планують заборонити викладати вчителям, які не мають COVID-сертифікатів

Нагадаємо, уряд Греції запровадить нові вимоги та обмеження для невакцинованих проти COVID-19. Нові вимоги діятимуть з 13 вересня і аж до 31 березня 2022 року. Вони включатимуть вимогу щотижня або два рази на тиждень проходити тестування працівникам, які невакциновані. Доступ до закритих прниміщень матимуть лише ті, хто має сертифікат, який підтверджує одужання від COVID-19 за останні шість місяців.