Новини » Світ Читать эту новость на русском

Шторм у Канаді: У провінції Британська Колумбія на 14 днів запровадили режим НС

Фото з відкритих джерел

Влада Канади направила до постраждалих районів збройні сили країни, які мають допомогти в евакуації громадян

Близько 200 людей, які опинилися в пастці в канадській провінції Британська Колумбія після сильного шторму, вирушили до Ванкувера поїздом у ніч із середи на четвер. У провінції оголошено режим надзвичайного стану, повідомляє в четвер CBC News, передає "Інтерфакс-Україна".

Більшість пасажирів поїзда була в місті Гоуп, яке жителі не могли покинути з неділі, коли шторм обрушився на провінцію і призвів до повеней і зсувів, що перекрили деякі з основних автомагістралей. Через шторм у пастці опинилися тисячі людей.

У середу влада Британської Колумбії оголосила в провінції надзвичайний стан. За словами голови регіону Джона Горгана, режим НС дасть уряду країни більше свободи у забезпеченні перевезення товарів та дасть змогу відновити роботу залізниць та автомобільних доріг.

Режим НС запроваджено на 14 днів із можливістю продовження в разі потреби.

У свою чергу влада Канади схвалила запит про федеральну допомогу та направила до постраждалих районів збройні сили країни, які мають допомогти в евакуації громадян, а також забезпечити матеріально-технічну підтримку провінційним ланцюжкам постачань.

Новини за темою: На західному узбережжі США вирує шторм: Є загиблі

Нагадаємо, сильний шторм, що обрушився на Ванкувер та його околиці, призвів до сходження зсувів на автомобільних трасах та затоплення ділянок залізничних колій.