Новини » Світ Читать эту новость на русском

Сертифікація "Північного потоку - 2" не несе загрози для Європи, - Мінекономіки Німеччини

Фото з відкритих джерел

Мінекономіки Німеччини направило німецькому регулятору відповідний електронний лист

Міністерство економіки Німеччини направило Федеральному агентству із мереж висновок, який стосується сертифікації "Північного потоку - 2". У документі йдеться про те, що газопровід не буде становити небезпеки для поставок до Німеччини та ЄС. Про це пише УНН з посиланням на Reuters.

Зокрема, повідомляється, що Мінекономіки направило німецькому регулятору відповідний електронний лист. У наданому аналізі впливу "Північного потоку-2" на безпеку поставок говориться, що сертифікація не буде становити небезпеки для газопостачання Німеччини та Європейського Союзу.

Нагадаємо, 10 вересня голова "Газпрому" Олексій Міллер повідомив про повне завершення будівництва "Північного потоку-2" - газопроводу від Росії до Німеччини в обхід України.

4 жовтня компанія-оператор газопроводу Nord Stream 2 AG повідомила, що почала заповнення газом першої нитки газопроводу "Північний потік-2".

Компанії-оператору для початку операцій все ще необхідний попередній дозвіл німецького регулятора, який наразі розглядає заявку Nord Stream 2 AG на отримання статусу незалежного оператора системи передачі.

Новини за темою: МЗС України закликає Німеччину і США перейти до конкретних дій через "Північний потік-2"

"Оператор ГТС України" подав заявку до німецького енергетичного регулятора щодо участі у процедурі сертифікації "Північного потоку-2". В компанії заявили, що російський газопровід загрожує національній безпеці України, руйнує європейську енергетичну архітектуру та намагається обійти правила ЄС. 

Також повідомлялось, що в Міненерго допускають запуск "Північного потоку-2" до сертифікації.