Новини » Світ Читать эту новость на русском

Санду позивається до суду через заяви про причетність її Адміністрації до викрадення Чауса

Президентка Молдови Майя Санду

Фото з відкритих джерел

Президент Молдови судитиметься з двома депутатами

Президент Молдови Майя Санду подасть до суду на двох депутатів від Партії соціалістів через їхню заяву про те, що до викрадення українського судді Миколи Чауса з Кишинева нібито причетна Адміністрація президента. Про це повідомляє TV8.

Зазначається, що вчора, 24 червня, депутати Адріан Лебединський і Григор Новак заявили, що інститут президента причетний до викрадення Чауса.

Своєю чергою, Санду назвала ці заяви брехнею: "Я чула цю брехню кілька разів. Ці соціалісти наполягають на ній. Я піду в суд і попрошу надати суду докази. Доказів немає, тому що я не брала участі у цій справі. Мені дуже шкода, що державні установи не змогли дізнатися про це викрадення і запобігти йому".

Самі ж Лебединський і Новак були членами парламентської комісії з розслідування обставин можливого викрадення українського судді.

Учора Новак заявив, що комісія вийшла на слід викрадачів Чауса і виявила змову державних установ. "Сліди цього злочину ведуть і в президентуру. З боку президентського інституту не було проявлено готовності до співпраці, при тому що ми відправили туди кілька запитів", - висловився молдовський парламентар.

Новини за темою: Суддя Чаус більше не перебуває в міжнародному розшуку, - ЗМІ

Нагадаємо, в квітні з'явилася інформація про викрадення в Молдові колишнього судді Дніпровського суду Миколи Чауса, якого в Україні підозрюють у хабарництві. Пізніше Чаус вийшов на зв'язок та записав відеозвернення, у якому розповів, що перебуває в безпеці та не постраждав.