Новини » Світ Читать эту новость на русском

Саакашвілі за вісім днів голодування схуд на 12 кілограмів, - адвокат

Голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі Reuters

Затриманий і досі позбавлений права на телефонні дзвінки

Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі за вісім днів голодування схуд на 12 кілограмів. Про це повідомив адвокат Саакашвілі Бека Басілая, передає портал "Новости - Грузия".

"Візуально, якщо на нього подивитися, видно, що людина схудла. Наскільки я знаю, схуд приблизно на 12 кілограмів. З кожним днем ​​стан його здоров'я почне поступово погіршуватися, якщо вже не погіршився. Морально він бадьорий", - висловився захисник.

При цьому він додав, що Саакашвілі й досі позбавлений права на телефонні дзвінки. Таке обмеження Басілая вважає незаконним. "У нього дійсно вже є телевізор, також принесли додатковий матрац", - сказав адвокат.

Відомо, що наступного понеділка, 11 жовтня, з Саакашвілі зможуть зустрітися його батьки і діти. Напередодні адміністрація в'язниці не дозволила візит навіть матері затриманого Гіулі Аласанії.

Нагадаємо, 1 жовтня екс-президента Грузії, очільника Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі затримали на батьківщині. Там політика заочно засуджено до шести років ув'язнення.

Новини за темою: У Грузії протест прихильників Саакашвілі переріс у сутички, є затримані

Згодом Міхеіл Саакашвілі оголосив голодування й назвав себе політв'язнем. Затриманий також вимагав зустрічі з українським консулом.