Новини » Світ Читать эту новость на русском

Саакашвілі у посланні до прихильників вимагає справедливого суду над ним

Послання екс-президент Грузії передав через адвоката Ніку Гварамію

Міхеїл Саакашвілі. Фото: EPA-EFE/REMKO DE WAAL

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі в черговому посланні до своїх прихильників заявив, що готовий постати перед вільним та справедливим судом і довести свою невинуватість. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна"

Як зазначається, послання екс-президент передав через адвоката Ніку Гварамію, з яким він зустрічався напередодні у військовому госпіталі у місті Горі.

"У суді Іванішвілі (колишній прем'єр-міністр Грузії Бідзіна Іванішвілі, - ред.) у мене немає жодних шансів досягти справедливості. Я знову повторюю свою пропозицію, що готовий постати перед справедливим незалежним судом і відстоювати там свою правду", - пише Саакашвілі.

Екс-президент також вважає, що питанням його звільнення має займатися ініціативна група, яка з одного боку враховуватиме головні політичні цілі опозиції, а з іншого - координуватиме кампанію його звільнення.

Саакашвілі також пише, що не бачить себе "в жодній конфігурації майбутньої влади".

На закінчення свого послання він заявляє, що майбутні тижні будуть дуже важливими для Грузії.

"Якщо ми зможемо консолідувати свої сили, збережемо політичний настрій, збільшимо кількість учасників боротьби, ми досягнемо цілі і досягнемо перемоги. Наразі будь-яка пауза чинною владою буде сприйнята як наша поразка, що фізично вбивча для мене і для нашої батьківщини, тому ні кроку назад і активність, активність і ще раз активність", - написав Саакашвілі.

Новини за темою: Саакашвілі просить адміністрацію Байдена запровадити санкції проти грузинських чиновників

Нагадаємо, 1 жовтня екс-президента Грузії, очільника Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі затримали на батьківщині. Там політика заочно засуджено до шести років ув'язнення. Згодом він оголосив голодування й назвав себе політв'язнем.