Саакашвілі потрапив до Грузії у вантажівці з молокопродуктами, - прокуратура

Міхеіл Саакашвілі

Twitter

Судно з вантажівкою прибуло з українського Чорноморська

Екс-президент Грузії, очільник Виконавчого комітету реформ України Міхеіл Саакашвілі прибув на батьківщину у вантажівці з молочною продукцією. Про це повідомила прес-служба прокуратури Грузії.

За даними МВС країни, ввечері 28 вересня в порт Поті увійшло судно "Вільнюс", яке прибуло з українського Чорноморська. Уже в ніч на 29 вересня з судна вирушив трейлер Scania, який був завантажений молочною продукцією. Всередині й перебував Саакашвілі. Таким чином, він незаконним шляхом перетнув кордон Грузії. Перебування Саакашвілі в трейлері підтверджують записи, вилучені з його телефону.

Згодом екс-президент Грузії пересів у легковий автомобіль Mercedes, який його зустрічав. Наразі Саакашвілі офіційно висунуто звинувачення в незаконному перетині державного кордону.

Новини за темою: Грузинські лікарі рекомендують направити Саакашвілі з в'язниці у госпіталь

Нагадаємо, 1 жовтня екс-президента Грузії, очільника Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі затримали на батьківщині. Там політика заочно засуджено до шести років ув'язнення. Згодом він оголосив голодування й назвав себе політв'язнем.