Саакашвілі погодився на госпіталізацію, однак голодування не припинить, - лікар

Саакашвілі може бути госпіталізований у найближчі вихідні

Міхеїл Саакашвілі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі згоден на те, щоб його госпіталізували, проте він не збирається припиняти голодування. Про це повідомив особистий лікар Саакашвілі Ніколоз Кіпіані, передає "Грузія Online"

"Міхеіл Саакашвілі готовий перейти в госпіталь. Це, зрозуміло, не відбудеться сьогодні або завтра. Може в суботу-неділю, не знаю коли це буде. Ще потрібно вирішити якісь маленькі питання з МОЗ і Мін'юстом. Це все я проясню завтра-післязавтра", - повідомив Кіпіані.

За його словами, переведення в госпіталь не означає, що Саакашвілі більше не буде голодувати.

"Він продовжує голодування. Про припинення зайве говорити. Я переглянув його аналізи, деякі краще, деякі гірше", - заявив лікар.

Новини за темою: Саакашвілі погано почувається у в'язниці, - адвокат

Раніше повідомлялося, що консиліум грузинських лікарів рекомендував госпіталізувати заарештованого екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі. Консиліум рекомендує помістити його в клініку для інтенсивного спостереження. 

Нагадаємо, 1 жовтня екс-президента Грузії, голови виконавчого комітету реформ України Михайла Саакашвілі затримали на батьківщині. Там політика заочно засуджено до шести років ув'язнення. Згодом Міхеіл Саакашвілі оголосив голодування і назвав себе політв'язнем.